Turnclub Jong Moorsele   Facebook Turnclub Jong Moorsele   Gymfed We Are Gym   Ethias verzekeringen

Trainings kalender 2021-2022

Basis Gym

Groep

Dag

Uur

Sporthal

Trainer(sters)

Basisgym peuter/1ste Kleuter gemengd
Zaterdag
10:30 tot 11:30
Sporthal Arena
  • Donckels Tessa
  • Witdouck Ine
  • Pauwelyn Louise
  • Coussement Lieze
Basisgym 2de Kleuter gemengd
Zaterdag
09:15 tot 10:15
Sporthal Arena
  • Donckels Tessa
  • Witdouck Ine
  • Pauwelyn Louise
  • Coussement Lieze
Basisgym 3de Kleuter gemengd
Woensdag
15:30 tot 16:30
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Cristel
  • Buyck Jytte
  • Vandewalle Merel
Basisgym meisjes 1ste en 2de leerjaar
Zaterdag
09:00 tot 10:30
Sporthal Arena
  • Durnez Margaux
  • Claeys Luna
Basisgym meisjes 3de en 4de leerjaar
Woensdag
14:00 tot 15:30
Sporthal Arena
  • Cottyn Nele
  • Gardin Eline
Basisgym meisjes 5de en 6de leerjaar
Woensdag
19:00 tot 20:30
Sporthal Arena
  • Donckels Tessa
  • Acke Zenobie
Basisgym meisjes + 12 tot 15 jaar
Woensdag
19:00 tot 20:30
Porseleinhallen
  • Durnez Margaux
  • Claeys Luna
Basisgym meisjes + 15 jaar
Vrijdag
19:30 tot 21:00
Porseleinhallen
  • Wylin Marika
  • Van Leemput Kelly
Dames
Woensdag
19:30 tot 20:30
Sporthal Arena
  • Expeel Ingrid
Basisgym jongens 1ste tot 3de leerjaar
Zaterdag
09:00 tot 10:30
Sporthal Arena
  • Cottyn Nele
  • Parmentier Matteo
Basisgym jongens 4de tot 6de leerjaar
Zaterdag
09:00 tot 10:30
Sporthal Arena
  • Messely Jutta
Basisgym jongens + 12 jaar
Vrijdag
20:00 tot 21:30
Porseleinhallen
  • Vanlerberghe Chris
  • Vanlerberghe Jessie

Keur turnen (Competitie)

Groep

Dag

Uur

Sporthal

Trainer(s)

Kleuterplus jongens/meisjes (competitie)
Woensdag
15:30 tot 16:30
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Cristel
Kleuterplus jongens/meisjes (competitie)
Zaterdag
09:00 tot 10:00
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Cristel
Recre@ 7-8 jongens
Woensdag
13:30 tot 15:30
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Kathleen
  • Van Leemput Kelly
Recre@ 7-8 jongens
Zaterdag
10:00 tot 12:00
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Cristel
  • Wallays Eva
Recre@ 7-8-9 meisjes
Woensdag
13:30 tot 15:30
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Kathleen
  • Van Leemput Kelly
Recre@ 7-8-9 meisjes
Vrijdag
18:45 tot 19:45
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Cristel
Recre@ 7-8-9 meisjes
Zaterdag
10:00 tot 12:00
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Cristel
  • Wallays Eva
Recre@ + 10 meisjes
Woensdag
18:30 tot 20:30
Sporthal Arena
  • Buyck Frauke
  • Sohier Lies
Recre@ + 10 meisjes
Zaterdag
09:30 tot 12:30
  • Buyck Frauke
  • Bouve Hanne
Recre@ +9 jongens
Dinsdag
18:45 tot 19:45
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Chris
Recre@ +9 jongens
Vrijdag
19:00 tot 21:00
Porseleinhallen
  • Vanlerberghe Chris
Recre@ +9 jongens
Zaterdag
10:00 tot 12:00
Sporthal Arena
  • Terryn Sam
C 8-9 meisjes
Woensdag
13:30 tot 15:30
Sporthal Arena
  • Defraye Hannelore
C 8-9 meisjes
Vrijdag
18:45 tot 19:45
Sporthal Arena
  • Vanlerberghe Kathleen
C 8-9 meisjes
Zaterdag
09:00 tot 12:00
Porseleinhallen
  • Vandemaele Laura
C 10-11 meisjes
Woensdag
17:30 tot 20:00
Sporthal Arena
  • Clicque Elke
C 10-11 meisjes
Vrijdag
17:30 tot 19:30
Sporthal Arena
  • Clicque Elke
  • Termote Amber
C 10-11 meisjes
Zaterdag
10:00 tot 13:00
Porseleinhallen
  • Termote Amber
C +12 meisjes
Dinsdag
19:00 tot 21:00
Porseleinhallen
  • Wylin Marika
  • Vandecaveye Liese
  • Lagae Marie
C +12 meisjes
Woensdag
16:30 tot 19:30
Sporthal Arena
  • Pattyn Emmely
  • Decroubele Sien
C +12 meisjes
Zaterdag
10:30 tot 13:30
Porseleinhallen
  • Pattyn Emmely

Met dank aan onze sponsors